Psenner CLASSIC Williams Hruškovice

Psenner Williams Hruškovice 40%, 0.7l
Cena: 480 Kč/ks (580.8 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks
Psenner Williams Hruškovice 40%, 0.35l
Cena: 320 Kč/ks (387.2 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks

Na slunci vyzrálé, zlatožluté hrušky odrůdy Williams jsou základem originální, nezaměnitelné Psenner Williams hruškovice - ovocného destilátu s elegantní vůní a jemnou, lahodnou, neobyčejně dlouho doznívající chutí.

Teplota servírování: 12°C – 16°C

Psenner OLD Williams Hruškovice

Psenner Old Williams Hruškovice 42%, 0.7l
Cena: 650 Kč/ks (786.5 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks

Vyzrálé Williamsky z vlastních sadů rodiny Psenner propůjčují Old Williams hruškovici obzvláště plné, ovocné aroma. Přidáme-li ještě 2-leté uložení v rodinných sklepích, dostaneme špičkový produkt ušlechtilého charakteru a vytříbené chuti.

Psenner OLD Williams byl oceněn jako jediný italský destilát Grande Medaille d'Or na Concours Mondial de Bruxelles 2011! Toto ocenění v jedné z nejprestižnějších světových ochutnávek destilátů nás naplňuje velkou radostí a uspokojením.
Porota Concours Mondial de Bruxelles se skládá z odborníků z více než 40 zemí. Aby produkt dosáhl tak vysokého ocenění, musí vynikat chuťovou pestrostí, která zaujme všechny porotce. A právě tato nepřekonatelná rozmanitost chuti dělá Psenner OLD Williams jedinečnou, cennou a nezaměnitelnou.

Teplota servírování: 12°C – 16°C

Psenner GOLD Williams

Psenner Old Williams Hruškovice 42%, 0.7l
Cena: 750,- Kč/ks (907.5 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks

Jak vyrobit unikát? Vezměte Old Williams a dva roky ji necháte zrát v dřevěných sudech. Nesmíte však zapomenout sudy střídat – francouzský dub, akát, kaštan, moruše – jen tak dosáhnete něčeho tak mimořádného, čím je GOLD Williams. Co dodat? Nic. Je třeba ochutnat!

Teplota servírování: 12°C – 16°C

Psenner Williams Hruškovice s HRUŠKOU v láhvi

Psenner Williams s hruškou 38%, 0.5l
Cena: 760 Kč/ks (919.6 Kč s DPH)
- V kartonu 6 ks

Důraz na kvalitu, originalitu, přírodní postupy, úcta k tradicím a dlouholetá zkušenost, to je Psenner. Z tohoto důvodu spatříte v rodinných sadech stromy obalené lahvemi – tradiční metodu výroby hruškovice s hruškou, kdy plody vyrůstají a zrají přímo v originálních lahvích nasazených na větve po odkvětu a vzniká tak další z jedinečných a nezaměnitelných produktů palírny Psenner.

Teplota servírování: 12°C – 16°C

Psenner HONEY Williams

Psenner Honey Williams 25%, 0.7l
Cena: 420 Kč/ks (508.2 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks
Psenner Honey Williams 25%, 0.35l
Cena: 320 Kč/ks (387.2 Kč s DPH) - V kartonu 6 ks

Jihotyrolský hruškový likér s medem. Originální Psenner Williams hruškovice spojená s nejjemnějším květovým medem: čistota a finesa pálenky spolu s příjemnou sladkostí a plnou chutí včelího medu vytvářejí tento báječný likér, který si Vás získá svou lahodnou vyvážeností.

Teplota servírování: 14°C – 16°C