Distributoři

Vinotéka Lysá nad LabemVynikající moravská i zahraniční sudová vína. Bohatý výběr lahvových vín z celého světa, speciality. Příjemné posezení u vína i u kávy & něco na zub k tomu. Řízené degustace, soukromé i firemní večírky, venkovní posezení.

RATIO s.r.o. - PrahaVelkoobchod s potravinami, nápoji a drogerií, založený v roce 1992 naleznete v areálu Velkotržnice Praha 5 Lipence. Na ploše 7000m2 nabízí široký sortiment potravinářského zboží pro podnikatele v oblasti maloobchodu, gastronomie i soukromým osobám. Firma Ratio s.r.o. vychází z tradiční filozofie seriozního podnikání. Do své činnosti se snaží vnést některé prvky, které k tomuto oboru patří a bez nichž je obchodní činnost pouze studenou tovární výrobou.

Nápoje a tabák - Český BrodVelkoobchod - maloobchod Radek Skála byl založen v roce 1991. Firma se zabývá distribucí a rozvozem alkoholických a nealkoholických nápojů, tabáku, cigaret a doplňkového sortimentu.

Znalci a drobní prodejci

Holcman Jiří - TáborFirma nabízí kávu a kávovary vysoké kvality, ovocné destiláty Psenner, profesionální služby a maximální rychlost dodání. Součástí obchodní strategie jsou výhodné ceny pro stálé zákazníky a velkoodběratele. Mezi odběratele patří především restaurace, kavárny, cukrárny, pizzerie, hotely, ale i kanceláře a domácnosti. Z větší části jsou produkty skladem. Snahou společnosti je, aby byl zákazník vždy spokojen a věděl, že se na nás může kdykoliv obrátit.

Restaurace a bary

Potrefená husa Platnéřská Praha

U Lucerny Jindřichův Hradec

Hotel Florián České Žleby

Potrefená Husa Liberec

U Zeleného stromu Tábor

Kavárna AMICO Tábor

El Toro Most

Kozlovna - Písek

Potrefená husa Česká - České Budějovice

Potrefená husa Beerpoint IGY - České Budějovice

U dvou koček - Tábor

Zámek Bar - Nové Město nad Metují

Bar Polo - Praha

Tábořiště u Dolanského mostu - Chrást

Penzion Zubr - Ujčov